Text/HTML

Kao što već tradicija nalaže, naši dečki su još jednom osvojili prvo mjesto na županijskom prvenstvu i nastup na državnoj smotri.

Jučer je odigrano polufinale i finale u dvorani Dinko Lukarić. U polufinalu je našim rukometašima protivnik bila Elektroindustrijska škola. Iako naši momci nisu najbolje otvorili utakmicu,  na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 7:7.  No, u drugih su  15 minuta stisnuli zube i pokazali da su favoriti za osvajanje zlatne medalje. Utakmica je završila 17:12 u korist PRHG-a, a igrač utakmice je nedvojbeno bio David Nadović koji je postigao osam pogodaka.

Rukometaše je u finalu čekao stari rival - Elektrotehnička škola. U toj, odlučujućoj, utakmici najviše su se istaknuli Petar Perišić s pet golova i vrlo raspoloženi David Nadović s četiri. Utakmica je završila 17:14 u korist naših.

Još jednom čestitamo dečkima na osvojenom zlatu te im želimo svu sreću na državnom prvenstvu u Poreču.